Reference

S Luckou jsem pracovala poprvé, ale rozhodně ne naposled. Nejen, že výsledek spolupráce byl naprosto fantastický, ale celý proces vytváření finálního produktu byla neuvěřitelná zábava. Lucka je kreativní člověk par excellence, výsledný záběr vlastně vidí ještě před tím, než ho začne tvořit. Za tohle jí nikdy nepřestanu obdivovat. Tu jistotu a lehkost, s jakou tvoří, její entuziasmus, její pefekcionalismus. Díky tomu všemu je spolupráce s ní čirá radost. Vřele vám Lucii mohu doporučit, ať už pro komerční focení nebo natáčení, ale i pro soukromé foto session. Vsadím se, že si užijete každou minutu v její přítomnosti! A co teprve, až uvidíte výsledky!

Alena Š.

Promo video, Škola Stylu

Lucie nám dodává krátká videa pro instagram módní značky. Videa pojímá kreativně a snaží se vyhovět požadavkům klienta. Komunikace s ní je korektní, bezproblémová, vše dodává včas a v požadované kvalitě.

White And Black PR

Promo video

Lucka je skutečně inspirující bytost a my jsme nesmírně rádi, že káva Nespresso je součástí jejího každodenního života. Proto jsme ji oslovili pro přípravu fotografii k nové letní kampani Nespresso On Ice. Lucka dodala profesionální práci, krásné a kreativní fotografie. Její zápal do práce je nezastavitelný a já se těším na další spolupráci.

Nespresso

Product & Image photo

Po několika předchozích neúspěšných pokusech najít spolupracujícího fotografa pro focení na sociální sítě pro naše klienty jsme zkusili spolupráci s Luckou a od té doby už fotky nesveřujeme nikomu jinému. Mohu maximálně doporučit!

Tomáš K.

Product & Image photo, Emotion-design.cz

Lucinku sleduji nějakou dobu. Už od první chvíle co jsem viděla její profil jsem si říkala, že od té holky chci mít jednou fotky. To, že to budou zrovna svatební, mě ani ve snu nenapadlo. Celý den s ní jsme prožili jako by jsme se znali celý život, její neskutečný přístup a humor se nám vryl doslova do srdce a jsme neskutečně vděčni, že jsme si vybrali právě ji, aby s námi strávila náš den. Kéž by bylo víc profesionálů, jako je právě
ona. Děkujeme, J+J. ❤️

J + J

Svatební fotografie

Focení s Lucií je vždy příjemně strávený čas, po kterém zůstává krásná a precizní práce. Skvělá domluva, perfektní komunikace a fotky přesně podle představ. 🙂

Aneta R.

Product & Image video, Friendly

Lucku jsme našli skrz doporučení a nelitujeme. Komunikace i výsledek hodnotíme jedničkou. Věřím, že nešlo o naší první ani poslední spolupráci.

David V.

Product & Image photo

Ten typ workshopu, kdy nestíháte sledovat čas, protože jste do toho tak zapálené a nechcete, aby vám něco uteklo až odpoledne se na chvilku zastavíte a řeknete si, to už je tolik?  O celém průběhu si povídáte ještě cestou domu a i druhý den s kamarádkou, která tam byla s vámi a sdílí stejné nadšení….přesně takový byl instagramový workshop u Lucy!  Co musím vyzdvihnout je idividuální přístup ke každému, dostatečný prostor pro otázky, skvělá přátelská atmosfera, praxe, praxe, výborná káva, praxe.

Lenka S.

Photo workshop / Flatlay

Absolvovala jsem u Lucky již v pořadí druhý workshop a můžu jej jedině doporučit. Veškeré informace jsou podané srozumitelně, Lucka vždy dodá potřebné příklady a hlavně nechybí praktická stránka! Pokud přemýšlíte, zda se k Lucce zapsat, neváhejte!

Bára L.

Photo workshop / Flatlay