#objevuj - MUSA restaurant

#objevuj - MUSA restaurant

A máme tady další článek nekonečného seriálu “objevuj”. I tentokrát jde o podnik, jenž je otevřen velmi krátce, přesněji od tohoto léta. Nachází se v samotném srdci Radotína. Ano, je to možná trochu z ruky, ale i tak se vyplatí zde vyrazit. Nejen, že vás prostory tohoto místa uchvátí, (nachází se v rekonstruovaném areálu bývalé Vindyšovy továrny na tělocvičné nářadí z roku 1910), ale taky to můžete spojit s krásným podzimním výletem po okolí.

MUSA restaurant

@musarestaurant / www.musa-restaurant.cz

Osobně jsem na toto místo narazila náhodou. Vůbec jsem o něm neměla tušení, tedy až do okamžiku kdy na mě vyskočila reklama na Instagramu. Oslovila mě fotka (ach, ten fotografický duch) a pak celkově webová stránka, kterou jsem obratem navštívila. Jojo, ne každá reklama si zaslouží podobnou reakci.

Plán na státní svátek byl tady dán! A teď? Nelituji! Prostor mě dostal. Já bych v takovém prostoru mohla vlastně žít. Působí majestátně, ale zároveň je velmi skromný, což tomuto místu dodává jakýsi punc perfektnosti.

Obsluha byla v tento sváteční den skvělá, fakt děkuji za pozitivní náladu, která se zde nesla. Na nic jsme dlouho nečekali, jídelní lístek nebyl přehlcený nabídkou a výsledek by zasloužil 5 hvězdiček. Objednali jsme si vývar a tatarák. Styl podávání pokrmů byl skvělý, sama si s jídlem na talíři někdy dlouho hraji. Nechci totiž uspokojit jen žaludek, ale i oči. Já tohle #gastroporno fakt miluji. Navíc Kuba tvrdí, že se jednalo o nejlepší tatarák, který měl zatím možnost zkusit. Vyvracet ani potvrzovat to nebudu, plánuji jej ochutnat ještě na tolika místech, že by bylo unáhlené vyhlásit vítěze.

Prostory MUSA restaurant je možné také využít na firemní večírky, oslavy, ale také na školení. Prostory k tomu určené najdete hned za stěnou restaurace. Je zde také možnost v krásném počasí využít prostory zahrádky a ani na děti se zde nezapomíná. Venku je krásné hřiště, které při teplých dnech u kávy s kamarádkou či přítelem maximálně oceníte. Uvnitř restaurace jsem si podobného dětského zázemí nevšimla, nicméně to neznamená, že zde není něco, co jsem přehlídla.

Určitě doporučuji toto místo navštívit a užít si atmosféru. Plánujeme se zastavit zase v adventním čase, třeba se dočkáme obrovského stromečku, který bude sahat až ke krovům. To bude teprve bomba. Malé království s vánočním duchem. WOW. No uvidíme, nechám se překvapit.

Tak co, kdo zůstal očarován a hledá v kalendáři volný den pro návštěvu? Pokud se MUSA restaurant rozhodnete navštívit, označte svou fotografii či stories hashtagem #objevujisluckou … Ráda se kouknu na vaše dojmy.

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *