Miss Sophie's - wellness

Miss Sophie's - wellness

Od doby, kdy jsem v práci řekla papa (tento měsíc je to přesně rok) a postavila se na vlastní nohy, je pro mě důležité vypnout a relaxovat. Nazývám to “kreativní zotavení”. Každý týden mám na toto zotavení vyhrazený jeden den (nepočítám víkendy, kdy je doma celá naše vlčí smečka), kdy si dělám pořádek v účetnictví, udělám si nehty, nebo prostě jen odpočívám a čtu si zajímavé články.

Nedávno jsem tohle lelkovaní povýšila na další úroveň a vyrazila s celou rodinkou na wellness do hotelu Miss Sophie’s, jenž se nachází kousek od I.P. Pavlova, tedy skoro v srdci hlavního města. Jako mnoho lidí, jsem si myslela, že tyto služby hotelů jsou pouze pro hotelové hosty. Omyl. Tyto služby si můžete užít i přesto, že mezi hotelové hosty nepatříte.

Wellness je určeno pro tři osoby, přesto jsme mohli vzít obě děti. Troufám si říct, že je to hlavně o domluvě s personálem. Základní délka je stanovena na 90 minut a cena je 1.500 Kč, což je na dnešní poměry a nabídku wellness odpovídající. Ve wellness zóně se můžete těšit na vířivou vanu, infra saunu i občerstvení.

Neboť jsem místo viděla ještě před návštěvou, věděla jsem, že rodinu beru někam, kde se nám bude rozhodně všem líbit. Nicméně příště jdeme s Kubou bez dětí. Jako rodiče totiž oceníme být někdy bez nich, což rodičům zde asi nemusím vůbec říkat… Sebík si dokonce vzal brýle na potápění, a to hlavně z důvodů, abychom mu mohli skoro půl hodiny počítat výdrž pod vodou. No jak jsem psala, příště bez dětí a počítání.

Když se zpětně dívám na pořízené fotografie, asi si musím domluvit další návštěvu. Oněch 90 minut vám tady totiž uteče jako voda. Jen si to představte: vířivka, infra sauna, občerstvení a překonání na sebe převrhnout káď s ledovou vodou. Nezdá se to, ale každou věc zvládnete jen jednou, tedy v případě, že si jí chcete opravdu vychutnat.

Za celou naší smečku toto wellness doporučujeme, neboť je to vážně taková oáza uprostřed rušného města. Navíc si troufám říct, že zde můžete v klidu vyrazit před večeří nebo schůzkou, kdy máte volný čas. Po relaxu dáte sprchu, vyfénujete vlasy, zabalíte plavky a můžete vyrazit.

A ještě něco málo informací o tomto super místě.

Wellness je součástí Miss Sophie’s hotelu, který se nachází na ulici Melounova (kousek od I.P. Pavlova).

Pokud jste stejný sociální blázen jako já, příkládám ještě odkazy na Facebook a Instagram.

PS: ručníky i župany nechejte doma… Jsou k dispozici.

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *